Stěhování Alfa > Stěhování USA – Amerika – Spojené státy

Stěhování USA – Amerika – Spojené státy

Čeká Vás stěhování do Spojených států amerických nebo ze Spojených států amerických zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování do USA a zpět. Nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

New York, Miami, Las Vegas, Los Angeles, Chicago – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celé území Spojených států.

USA vlajka

Stěhování do USA

V případě, že se jedná o stěhování do USA, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování do Spojených států amerických. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z USA

Jedná-li se o stěhování z USA, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, abyste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování z USA. V případě Vašich možností bychom uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Zajišťujeme:

  • Stěhování bytu USA
  • Přeprava osobních věcí USA
  • Stěhování kanceláří USA
  • Stěhování klavíru Amerika
  • Stěhování pianina Ameriky
  • Drobné stěhování USA
  • Kusové zásilky USA

 

Stěhování USA – Amerika – Spojené státy GALERIE

FB album – Stěhování a přeprava osobních věcí do USA

Stěhování USA – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Americe. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Pro více informací nás můžete kontaktovat nebo navštívit náš web specializovaný na stěhovací služby do nebo z USA.

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com