Stěhování Alfa > Partneři

Partneři

C. Bechstein Europe (dříve Bohemia Piano)

Společnost zabývající se prodejem a pronájmem exklusivních pianin a klavírů zn. C. Bechstein a Bohemia Piano do celého světa.

Pro tuto společnost zajišťujeme stěhování pianin a stěhování klavírů, které byli prodány nebo zapůjčeny. Stěhování těchto předmětů jsme schopni zajistit i oknem (bez použití schodiště). Samozřejmě pouze v případech, že je to technicky realizovatelné.

Sedlák Interiér

Prodejce exklusivních kuchyňských linek německé značky Poggenpohl a Eggersman, které jsou zaměřeny především na vysokou kvalitu, luxusní design a dokonalost detailů.

Pro Sedlák Interiér zajišťujeme stěhování kuchyňských linek několik let. Za tu dobu jsme již nastěhovali stovky kuchyňských linek do Vašich domovů.

Více informací získáte na oficiálních webových stránkách www.sedlakinterier.cz

Kuchyně Hanák

Kuchyně Hanák – Hanák Veletržní – Kuchyňské a interiérové studio Hanák nábytek | Kuchyně, Ložnice, Šatní skříně a Obývací pokoje.

Stěhování

Sháníte stěhovací firmu s dlouholetými zkušenostmi? Vyzkoušejte firmu Stěhování bez dřiny, která Vám nabízí profesionální přístup. Ať už se jedná o stěhování objektů, firem či stěhování na horách.

Nabízíme komplexní služby v oblasti stěhování a vyklízení v rámci celé České republiky. Mimo jiné zajistíme stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a kanceláří.

Hledáte levné stěhování bytu po Praze nebo po České republice? Využijte Best stěhování – kompletní stěhovací služby.

Čeká Vás stěhování do Ameriky nebo z Ameriky zpět do ČR? Provádíme stěhovací služby do nebo z USA. Přepravu věcí a stěhování zajišťujeme na celém území Spojených států amerických. Převážíme osobní věci, nábytek i kusové zásilky.

Stěhování Cibulka Brno – NONSTOP

Stěhování Pian

Náš specializovaný web zaměřený výhradně na stěhování pianina a stěhování klavíru po Praze, ČR i do zahraničí. Jsme 1. stěhovací firma se zaměřením na stěhování pianin a klavírů v ČR a jediná stěhovací firma nabízíme 100% garanci poskytnuté služby.

Stěhování pian

 

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com