Stěhování Alfa > Stěhování trezoru

Stěhování trezoru

Plánujete stěhování trezoru a nevíte si rady? Chcete, aby Váš trezor byl profesionálně přestěhován a celé stěhování proběhlo bez závad? Naše firma se specializuje na stěhování těžkých břemen. Jsme vybaveni na stěhování trezorů a jiných těžkých předmětů až do celkové hmotnosti 200 tun.

Stěhování trezoru
Stěhování trezoru

Při hmotnostech do 800 kg využíváme na stěhování trezorů a jiných těžkých břemen klasické stěhovací popruhy a pianinové vozíky, které usnadňují manipulaci s trezorem po rovném povrchu. Stěhování těžších břemen zajišťujeme pomocí techniky.

Provádíme

  • Stěhování trezoru po Praze
  • Stěhování trezoru po ČR
  • Stěhování trezoru do zahraničí

 

Stěhování trezoru – galerie

FB album – stěhování trezoru Praha

FB album – stěhování rozměrného trezoru

Stěhování trezoru – cena

Při stěhování trezorů se ceny stanovují v závislosti na hmotnosti stěhovaného předmětu, počtu pater v objektech, délce donášky a přítomnosti výtahů. Více informací v našem ceníku stěhování trezoru.

S námi stěhování trezoru hravě zvládnete. Kontaktujte nás, naši operátoři s Vámi domluví nezávaznou schůzku s technikem. Na základě této schůzky se technik seznámí s problematikou Vašeho stěhování a navrhne optimální postup.

Zpět na Stěhování těžkých břemen

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com