Stěhování Alfa > Stěhování Švýcarsko

Stěhování Švýcarsko

Čeká Vás stěhování do Švýcarska nebo ze Švýcarska zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala? Nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování do Švýcarska a zpět. Nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Ženeva, Bern, Curych, Basilej, Chur – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celé území Švýcarska.

Švýcarsko vlajka

Stěhování do Švýcarska

V případě, že se jedná o stěhování do Švýcarska, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování do Švýcarska. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování ze Švýcarska

Jedná-li se o stěhování ze Švýcarska, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, aby jste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování. V případě Vašich možností by jsme uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Stěhování Švýcarsko

Stěhovací služby, které zajišťujeme:

  • Stěhování bytu do/ze Švýcarska
  • Stěhování kanceláří do/ze Švýcarska
  • Stěhování pianina Švýcarsko
  • Stěhování klavíru Švýcarsko
  • Stěhování strojů a trezorů Švýcarsko
Stěhování Švýcarsko
Stěhování Švýcarsko

Stěhování Švýcarsko – galerie

Galerie ze stěhování ze Švýcarska

Stěhování Švýcarsko – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace ve Švýcarsku. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Nechte si od nás vypracovat nezávaznou nabídku na Vaše stěhování do Švýcarska ještě dnes. Bližší informace ohledně stěhování do Švýcarska Vám rádi sdělíme na vyžádání, můžete nás kontaktovat. Ať plánujete stěhování do Švýcarska nebo ze Švýcarska do ČR, s našimi službami budete maximálně spokojeni!

 

 

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com