Stěhování Alfa > Stěhování Švédsko

Stěhování Švédsko

Čeká Vás stěhování do Švédska nebo ze Švédska zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování a přepravu věcí do Švédska a zpět. Ať stěhujete byt, kancelář nebo jen pár věcí, nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Stockholm, Malmo, Goteborg, Uppsala, Lulea – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celém území Švédska.

Švédsko vlajka

 

Stěhování do Švédska

V případě, že se jedná o stěhování do Švédska, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování ze Švédska

Jedná-li se o stěhování ze Švédska, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, aby jste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování. V případě Vašich možností by jsme uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Zajišťujeme:

  • stěhování bytu Švédsko
  • přeprava osobních věcí Švédsko
  • stěhování kanceláří Švédsko
  • stěhování klavíru Švédsko
  • stěhování pianina Švédsko
  • drobné stěhování Švédsko
  • kusové zásilky Švédsko

 

Stěhování Švédsko – galerie

FB album stěhování Švédsko

Stěhování do Švédska – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace ve Švédsku. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování nebo přepravy věcí do Švédska Vám rádi sdělíme na vyžádání, kontaktujte nás.

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com