Stěhování Alfa > Stěhování strojů

Stěhování strojů

K technicky nejnáročnějším službám, které poskytujeme, patří bezesporu stěhování strojů a jiných těžkých břemen. O stěhování strojů víme vše. Za 20 let existence naší společnosti jsme získali mnoho cenných zkušeností, když jsme přestěhovali mnoho strojů a břemen o celkové hmotnosti několik desítek tisíc tun.

Stěhování strojů VŠCHT Praha

Naše firma je vybavena na stěhování strojů do celkové hmotnosti 200 tun. Používáme nejmodernější manipulační a zvedací techniky, většina našeho vybavení jsou výrobky naší společnosti. Při stěhování strojů je nejdůležitější důkladná příprava a detailní zpracování harmonogramu celého přesunu. Celé stěhování organizují a realizují naši speciálně vyškolení pracovníci.

Provádíme

  • Stěhování strojů po Praze
  • Stěhování strojů po ČR
  • Stěhování strojů do zahraničí

 

Stěhování strojů – galerie

FB album – stěhování strojů VŠCHT Praha

Stěhování strojů – cena

Při stěhování strojů se ceny stanovují v závislosti na hmotnosti stěhovaného předmětu, počtu pater v objektech, délce donášky a přítomnosti výtahů. Více informací v našem ceníku stěhování strojů.

S námi stěhování strojů hravě zvládnete. Kontaktujte nás, naši operátoři s Vámi domluví nezávaznou schůzku s technikem. Na základě této schůzky se technik seznámí s problematikou Vašeho stěhování a navrhne optimální postup.

Zpět na Stěhování těžkých břemen

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com