Stěhování Alfa > Stěhování Rakousko

Stěhování Rakousko

Čeká Vás stěhování do Rakouska nebo z Rakouska zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování a přepravu věcí do Rakouska a zpět. Ať stěhujete byt, kancelář nebo jen pár věcí, nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Vídeň, Štýrský Hradec, Innsbruck, Salzburg, Linec – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celém území Rakouska.

Rakousko vlajka

Stěhování do Rakouska

V případě, že se jedná o stěhování do Rakouska, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z Rakouska

Jedná-li se o stěhování z Rakouska, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, aby jste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování. V případě Vašich možností by jsme uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Zajišťujeme:

  • stěhování bytu Rakousko
  • přeprava osobních věcí Rakousko
  • stěhování kanceláří Rakousko
  • stěhování klavíru Rakousko
  • stěhování pianina Rakousko
  • drobné stěhování Rakousko
  • kusové zásilky Rakousko

 

Stěhování Rakousko – galerie

FB alba Alfa stěhování – stěhování pian

Stěhování do Rakouska – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Rakousku. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování nebo přepravy věcí do Polska Vám rádi sdělíme na vyžádání, kontaktujte nás.

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com