Stěhování Alfa > Stěhování pianina

Stěhování pianina

Hledáte spolehlivou firmu na stěhování pianina? Bojíte se, aby se nástroj během přesunu neponičil a chcete, aby vše proběhlo bez závad? Svěřte Vaše stěhování pianina do rukou opravdových profesionálů.

Naše firma se specializuje na stěhování pian již řadu let a troufáme si říct, že v tomto oboru jsme schopni Vám nabídnout stěhovací službu na profesionální úrovni, a to za velmi příznivé ceny.

Stěhování pianina s námi

Každý by měl dělat práci, která ho baví. Nás naše práce baví a podle toho jí také odvádíme. Za naši profesionalitu jsme získali již řadu referenčních dopisů a poděkování. Ročně přestěhujeme v průměru 300 pianin. Ve dnech, kdy nestěhujeme pianina pro naše zákazníky, chodíme trénovat s našim pianinem, které jsme se rozhodli vynést po veřejně přístupných schodištích v Praze.

Stěhování pianina – galerie

Chcete se podívat, jak vypadá stěhování pianina s námi? Můžete se podívat do naší galerie.

Facebook Stěhování Pian – alba

Stěhování pian – galerie

YouTube – Stěhování pian

Chcete se podívat jak probíhá stěhování klavíru nebo pianina od naší společnosti? Veškerá videa naleznete na webové stránce VycukejSe.cz

Stěhování pianina – reference

Naší největší referencí jsou klienti, kterým jsme zajišťovali stěhování pianina či klavíru a s důvěrou se na nás opakovaně obracejí. Za stálé nebo občasné zákazníky můžeme uvést:

  • Muzeum hudby
  • Bohemia piano
  • Pianoservis Najman
  • Petrof
  • Hudební fond
  • Piana Drnek a mnoho dalších

Více referencí a doporučující dopisy najdete na naší stránce Stěhování pian – reference.

Stěhování pianina – cena

Cenu za stěhování pianina rozdělujeme na tři kategorie dle celkové výšky pianina. Ceny, které uvádíme jsou za standardní stěhování pianina ve vodorovné poloze, včetně dopravy po Praze. V případě nestandardního stěhování pianina nebo stěhování pian na větší vzdálenost vypracováváme individuální cenové nabídky. Více informací v našem ceníku stěhovacích služeb.

Příprava na stěhování pianina

Každé pianino před samotným stěhováním balíme do fixační fólie. Pro nás, pro stěhováky, je to dostačující. Fólie pianinu zajistí především sucho v případě deště nebo sněžení a případnému prachu. Samozřejmostí je v případě Vašeho požadavku zabalení pianina do bublinkové fólie nebo kartónu, ale z našeho pohledu se to vyplatí pouze v případě stěhování pianina úzkými prostory (např. stěhování do patra v rodinném domě, stěhování oknem) nebo při stěhování na delší vzdálenost (např. zahraničí). Pianin jsme přestěhovali tisíce a ještě se nestalo, aby se poškodilo.

Standardní stěhování pianina

Jedná se o klasické stěhování pianina po schodišti, které zajišťují vždy naši profesionálně vyškolení a zkušení pracovníci. K tomuto přenášení používáme klasické stěhovací popruhy a pianové vozíky k transportu po rovném povrchu. Takové stěhování se ve většině případů provádí ve dvou lidech – jsme profesionálové a víme co děláme. I přesto, že na Vaše poslední stěhování piana přijelo šest chlapů jak hora a měli co dělat.

Nestandardní stěhování pianina

Jsou místa, na která není možné stěhování pianina provést. Brání tomu např. úzké chodby v objektu, úzké točité schodiště a v některých případech si prostě nepřejete, abychom stěhovali po Vašem novém schodišti. V těchto případech jsme schopni Vám nabídnout stěhování pianina oknem nebo na boku.

Pro více informací, fotek a videí navštivte náš specializovaný web, zaměřený na stěhování pianin:

Stěhování Pian  | Stěhování pianina

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com