Stěhování Alfa > Stěhování oknem

Stěhování oknem

Čím dál častěji se setkáváme s případy, kdy si zákazník přeje nastěhovat předmět do poschodí v rodinném domě a po schodišti se stěhování nedá realizovat. V některých případech není možné předmět dostat už ani do objektu, a to z důvodu úzkých chodeb a nebo nedořešenosti stavby.

V těchto případech nabízíme našim zákazníkům službu “stěhování oknem”, při které z převážné většiny umístíme předmět na požadované místo.

Každá akce, při které se provádí stěhování oknem, je zapotřebí důkladně naplánovat a zabezpečit předmět i objekt proti poškození.

V některých případech (při stěhování těžkých předmětů, jako např. trezory, pianina, klavíry) používáme vozidla s hydraulickou rukou (max. do výšky 15 m). V případě potřeby většího zdvihu máme k dispozici jeřáby se zdvihem až do výše 120 metrů. Při zajišťování této služby spolupracujeme s přepravními společnostmi, které pro naší firmu zajišťují potřebnou manipulační techniku.

Požadujete-li stěhování oknem i při stěhování Vašeho bytu nebo kanceláře, zajistíme stěhovací plošinu.

Stěhování oknem provádíme stále častěji, a to především v zahraničí, kde není dovoleno stěhování po schodišti nebo výtahem.

Stěhování oknem – galerie

FB album – stěhování bytu pomocí plošiny – Belgie

FB album – stěhování nábytku hydraulickou rukou – Praha

FB album – stěhování klavíru oknem

FB album – stěhování pianina oknem

 

Služba stěhování oknem Vám ušetří čas!

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com