Stěhování Alfa > Stěhování klavíru

Stěhování klavíru

Plánujete stěhování klavíru a hledáte spolehlivou stěhovací firmu? Máte obavy, aby během stěhování křídla nedošlo k poškození nástroje nebo prostor, ve kterých se bude stěhovat? Jste na správné adrese. Svěřte své stěhování klavíru do rukou opravdových profesionálů a můžete veškeré Vaše obavy hodit za hlavu.

Naše společnost se specializuje na stěhování klavírů a koncertních křídel již řadu let a troufáme si říct, že jsme v našem oboru opravdu dobří. Naše služby poskytujeme pouze na profesionální úrovni a pracovníci, kteří stěhování zajišťují mají mnohaletou praxi v oboru stěhování klavírů a pianin.

Stěhování klavíru s námi

Za posledních deset let jsme přestěhovali přes 3000 klavírů a pianin k naprosté spokojenosti našich zákazníků. Získali jsme řadu referenčních dopisů a poděkování. To vše především kvůli tomu, že nás naše práce baví a ve většině případů ji ani jako práci nebereme, ale je to pro nás zábava.

Jsou dny, kdy nestěhujeme žádný klavír nebo pianino pro naše zákazníky. V těchto dnech, když je čas a hezké počasí, stěhujeme naše pianino “jen tak” po veřejně přístupných schodištích v Praze 🙂

Stěhování klavíru – galerie

Facebook Stěhování Pian – alba

Stěhování pian – galerie

YouTube – Stěhování pian

Chcete se podívat jak probíhá stěhování klavíru nebo pianina od naší společnosti? Veškerá videa naleznete na webové stránce VycukejSe.cz

Stěhování klavíru – reference

Naší největší referencí jsou klienti, kterým jsme zajišťovali stěhování klavíru či pianina a s důvěrou se na nás opakovaně obracejí. Za stálé nebo občasné zákazníky můžeme uvést:

  • Muzeum hudby
  • Bohemia piano
  • Pianoservis Najman
  • Petrof
  • Hudební fond
  • Piana Drnek a mnoho dalších

Více referencí a doporučující dopisy najdete na naší stránce Stěhování pian – reference.

Stěhování klavíru – cena

Cenu za stěhování klavírů rozdělujeme na několik kategorií dle celkové délky nástroje. Ceny, které uvádíme jsou za standardní stěhování klavíru, včetně dopravy po Praze. V případě nestandardního stěhování klavíru nebo stěhování pian na větší vzdálenost vypracováváme individuální cenové nabídky. Více informací v našem ceníku stěhovacích služeb.

Příprava na stěhování klavíru

Při stěhování klavíru se vždy soustředíme na přípravu před samotným stěhováním. V drtivé většině případů je zapotřebí klavír stěhovat na boku (ať už z rozměrových, tak i z bezpečnostních důvodů). Naším hlavním cílem je zajištění maximální bezpečnosti při manipulaci. V první fázi stěhování klavíru se z klavíru demontuje vrchní deska, lira a provádí se aretace kláves. V druhé fázi stěhování klavíru se z klavíru demontují nohy a staví se na bok. Poté je klavír zabalen do ochranných obalových materiálů, abychom předešli jakémukoli poškození.

Standardní stěhování klavíru

Stěhování klavíru ve většině případů provádíme po schodišti. Po důkladné přípravě jej snášejí naši pracovníci, kteří se stěhování klavírů věnují profesionálně. K tomuto nošení po schodišti používáme stěhovací kurty a speciální vozíky, po kterých klavíry převážíme po rovině.

Nestandardní stěhování klavíru

V případě, že není možné stěhování klavíru realizovat standardním způsobem (např. z důvodu úzkých prostor v objektu nebo nižší nosnosti schodiště), nabízíme Vám možnost stěhování klavíru oknem nebo přes balkon.

Pro více informací, fotek a videí navštivte náš specializovaný web, zaměřený na stěhování klavírů:

Stěhování Pian | Stěhování klavíru

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com