Stěhování Alfa > Stěhování Kanada

Stěhování Kanada

Čeká Vás stěhování do Kanady nebo z Kanady zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování a přepravu věcí do Kanady a zpět. Ať stěhujete byt, kancelář nebo jen pár věcí, nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Montreal, Toronto, Winnipeg, Calgary, Vancouver – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celé území Kanady.

Kanada vlajka

Stěhování do Kanady

V případě, že se jedná o stěhování do Kanady, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování do Kanady. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z Kanady

Jedná-li se o stěhování z Kanady, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, aby jste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování z Kanady. V případě Vašich možností by jsme uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Do Kanady nebo z Kanady zajišťujeme:

  • stěhování bytu do Kanady
  • přeprava osobních věcí do Kanady
  • stěhování kanceláří do Kanady
  • stěhování klavíru do Kanady
  • stěhování pianina do Kanady
  • drobné stěhování do Kanady
  • kusové zásilky do Kanady

 

Stěhování Kanada – galerie

 

Stěhování do Kanady – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Kanadě. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování nebo přepravy věcí do Kanady Vám rádi sdělíme na vyžádání, kontaktujte nás.

Naše služby

Názory klientů

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

12. února 2020

“Velice šikovní, milí a zkušení. Piano nám stěhovali dvakrát. Chválím.” Lucie K., Facebook…

10. ledna 2018

“Presne na cas, rychla, precizni prace. 100% spokojenost.” Z. N. – recenze na FB…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com