Stěhování Alfa > Stěhování Francie

Stěhování Francie

Čeká Vás stěhování do Francie nebo z Francie zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování a přepravu věcí do Francie a zpět. Ať stěhujete byt, kancelář nebo jen pár věcí, nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Paříž, Nantes, Toulouse, Marseille, Lyon – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celém území Francie.

Francie vlajka

 

Stěhování do Francie

V případě, že se jedná o stěhování do Francie, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování do Francie. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z Francie

Jedná-li se o stěhování z Francie, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, aby jste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování. V případě Vašich možností by jsme uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Služby, které zajišťujeme:

  • stěhování bytu Francie
  • přeprava osobních věcí Francie
  • stěhování kanceláří Francie
  • stěhování klavíru Francie
  • stěhování pianina Francie
  • drobné stěhování Francie
  • kusové zásilky Francie

 

Stěhování Francie – galerie

 

Stěhování do Francie – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace ve Francii. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování nebo přepravy věcí do Francie Vám rádi sdělíme na vyžádání, kontaktujte nás.

Naše služby

Názory klientů

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

12. února 2020

“Velice šikovní, milí a zkušení. Piano nám stěhovali dvakrát. Chválím.” Lucie K., Facebook…

10. ledna 2018

“Presne na cas, rychla, precizni prace. 100% spokojenost.” Z. N. – recenze na FB…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com