Stěhování Alfa > Stěhování Belgie

Stěhování Belgie

Čeká Vás stěhování do Belgie nebo z Belgie zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování do Belgie a zpět. Nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Brusel, Gent, Antverpy, Lutych, Bruggy – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celé území Belgie.

Belgie vlajka

Stěhování do Belgie

V případě, že se jedná o stěhování do Belgie, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše stěhování do Belgie. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z Belgie

Jedná-li se o stěhování z Belgie, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, abyste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování z Belgie. V případě Vašich možností bychom uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Do Belgie nebo z Belgie zajišťujeme:

  • Stěhování bytu Belgie
  • Přeprava osobních věcí do/z Belgie
  • Stěhování kanceláří do/z Belgie
  • Stěhování klavíru do/z Belgie
  • Stěhování pianina do/z Belgie
  • Drobné stěhování Belgie

 

Stěhování Belgie – galerie

Stěhování a přeprava osobních věcí Brusel, Belgie

Stěhování Belgie – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Belgii. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Pro více informací nás můžete kontaktovat.

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com