Stěhování Alfa > Stěhování Austrálie

Stěhování Austrálie

Čeká Vás stěhování do Austrálie nebo z Austrálie zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování a přepravu věcí do Austrálie a zpět. Ať stěhujete byt, kancelář nebo jen pár věcí, nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Sydney, Brisbane, Melbourne, Adelaide, Perth – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celé území Austrálie.

Austrálie vlajka

Stěhování do Austrálie

V případě, že se jedná o stěhování do Austrálie, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování do Austrálie. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z Austrálie

Jedná-li se o stěhování z Austrálie, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, aby jste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování z Austrálie. V případě Vašich možností bychom uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Do Austrálie nebo z Austrálie zajišťujeme:

  • stěhování bytu Austrálie
  • přeprava osobních věcí Austrálie
  • stěhování kanceláří Austrálie
  • stěhování klavíru Austrálie
  • stěhování pianina Austrálie
  • drobné stěhování Austrálie
  • kusové zásilky Austrálie

Stěhování Austrálie – galerie

Stěhování a přeprava věcí do Austrálie

Stěhování Austrálie – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Austrálii. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Ať plánujete stěhování nebo přepravu věcí do Austrálie nebo z Austrálie, s našimi službami budete maximálně spokojeni! Bližší informace ohledně stěhování do Austrálie Vám rádi sdělíme na vyžádání, můžete nás kontaktovat.

Naše služby

Názory klientů

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

12. února 2020

“Velice šikovní, milí a zkušení. Piano nám stěhovali dvakrát. Chválím.” Lucie K., Facebook…

10. ledna 2018

“Presne na cas, rychla, precizni prace. 100% spokojenost.” Z. N. – recenze na FB…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com