Stěhování Alfa > Stěhování Anglie – Velká Británie

Stěhování Anglie – Velká Británie

Čeká Vás stěhování do Anglie nebo z Anglie zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování a přepravu věcí do Velké Británie a zpět. Ať stěhujete byt, kancelář nebo jen pár věcí, nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Londýn, Liverpool, Manchester, Glasgow, Edinburgh – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celém území Velké Británie.

Velká Británie vlajka

 

Stěhování do Anglie

V případě, že se jedná o stěhování do Velké Británie, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí Vám vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše mezinárodní stěhování. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování z Anglie

Jedná-li se o stěhování z Velké Británie, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, aby jste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování. V případě Vašich možností by jsme uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Zajišťujeme:

  • stěhování bytu Anglie
  • přeprava osobních věcí Velká Británie
  • stěhování kanceláří Anglie
  • stěhování klavíru Velká Británie
  • stěhování pianina Velká Británie
  • drobné stěhování Anglie
  • kusové zásilky Velká Británie

 

Stěhování Velká Británie – galerie

V galerii se můžete podívat jak stěhování do Anglie probíhá. Fotky bývají z našich uskutečněných stěhovacích akcí.

Stěhování do Anglie

Stěhování do Velké Británie – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace v Anglii. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování nebo přepravy věcí do Velké Británie Vám rádi sdělíme na vyžádání, kontaktujte nás.

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com