Stěhování Alfa > Skartace

Skartace

Kromě široké škály stěhovacích služeb nabízíme také službu skartace. Skartace provádíme v rámci jakékoli stěhovací služby nebo samostatně na vyžádání podle Vašich potřeb.

Skartace patří mezi zaručené metody ochrany dat. Pokud tedy potřebujete bezpečně zlikvidovat dokumenty s citlivými daty, je skartace vhodným řešením. Skartace je provedena tak, že dojde k naprostému znehodnocení dat. Po celou dobu můžete být u skartace přítomni, abyste měli jistotu, že Vaše dokumenty byly řádně znehodnoceny.

Průběh skartace:

  • zpracování návrhu skartace
  • vytřídění dokumentů pro skartaci
  • skartace se zárukou úplné likvidace dokumentů
  • potvrzení, že skartace byla provedena

 

Skartace je také praktickým řešením jak se zbavit hromadících se firemních dokumentů, které se již nepoužívají a nemohou být z různých důvodů (bezpečnostních, legislativních) vyhozeny do směsného odpadu.

Skartace – cena

Dokumenty řadíme do dvou kategorií, tříděné (čistý papír) a netříděné (šanony, kancelářské sponky na papírech). Cena skartace se řídí platným ceníkem Alfa stěhování.

Skartace tříděných dokumentů:

V případě tříděných dokumentů účtujeme za skartaci 12 Kč/kg

Skartace netříděných dokumentů:

V Případě netříděných dokumentů účtujeme za skartaci 15 Kč/kg

 

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com