Stěhování Alfa > Stěhování Slovensko

Stěhování Slovensko

Čeká Vás stěhování na Slovensko nebo ze Slovenska zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala a nevíte si rady kde začít? Firma Alfa Stěhování je odborník na stěhování na Slovensko a zpět. Nabízíme službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

Bratislava, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Košice – to jsou hlavní destinace pro stěhování a přepravu věcí. Jsme schopni pro Vás zajistit přepravu na celém území Slovenska.

Slovensko vlajka

Stěhování na Slovensko

V případě, že se jedná o stěhování na Slovensko, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme s rozsahem stěhování, Vašimi potřebami a požadavky. Náš technik Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy, doporučí vhodný obalový materiál a navrhne optimální postup pro Vaše stěhování. Součástí návštěvy je i vypracování nabídky stěhovacích služeb včetně cenové kalkulace.

Stěhování ze Slovenska

Jedná-li se o stěhování ze Slovenska, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by maximálně vyhovovala Vašim potřebám, je zapotřebí, abyste nám zaslali podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování. V případě Vašich možností bychom uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.

Na Slovensko nebo ze Slovenska zajišťujeme:

  • Stěhování bytu
  • Přeprava osobních věcí
  • Stěhování kanceláří
  • Stěhování klavíru
  • Stěhování pianina
  • Drobné stěhování

 

Stěhování Slovensko – galerie

 

Stěhování Slovensko – cena

Ceny stěhování se určují individuálně a odvíjí se od celkového objemu stěhovaných věcí a samozřejmě i cílové destinace na Slovensku. Vše s Vámi projde náš technik a vytvoří i cenovou nabídku. Jsme schopni Vám nabídnout více možností stěhování i s ohledem na Váš rozpočet.

Bližší informace ohledně stěhování nebo přepravy věcí Vám rádi sdělíme na vyžádání, kontaktujte nás.

Naše služby

Názory klientů

17. května 2023

“S touto firmou jsem stěhoval pianino již několikrát a vždy byla jejich práce rychlá a naprosto profesionální. Skvělá komunikace, férová …

10. března 2021

“Neskuteční machři tihle hoši! Během chvilky přestěhovali piano a poradili si i se zrádným schodištěm. Moc děkujem, ať se vám …

19. února 2020

“Rychlá domluva a profesionální práce. Nadstandardní zákaznický servis.” J. G. – recenze na Facebooku…

INFOLINKA

+420 604 665 665

developed by web-levne.com