Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Stěhovací služby > Stěhování pianina

Stěhování pianina

Stěhování pianina referenční dopisHledáte spolehlivou firmu na stěhování pianina? Bojíte se, aby se nástroj během stěhování neponičil a chcete, aby stěhování proběhlo bez závád? Svěřte Vaše stěhování pianina do rukou opravdových profesionálů.

 

Naše firma se specializuje na stěhování pianin již řadu let a troufáme si říct, že v tomto oboru jsme schopni Vám nabídnout službu na profesionální úrovni a to, za velmi příznivé, možná i nejlevnější ceny.

 

Stěhování pianina s námi

Každý by měl dělat práci, která ho baví. Nás naše práce baví a podle toho jí také odvádíme. Za naší profesionalitu jsme získali již řadu referenčních dopisů a poděkování. Ročně přestěhujeme v Ø 300 pianin, ve dnech, kdy nestěhujeme pianina pro naše zákazníky, chodíme trénovat s našim pianinem, které jsme se rozhodli vynést po všech veřejně přístupných schodištích v Praze :-)

 

Chcete se podívat, jak vypadá stěhování pianina s námi? Můžete se podívat do naší videogalerie na stěhování pianina nebo více informací naleznete na stránkách www.vycukejse.cz 

 

Reference na stěhování pianina

 

stěhování pianina ČNSO stěhování pianina PianoSalon stěhování pianina Rendl stěhování pianina Chopin stěhování pianina Najman stěhování TK Cream

 

 

Naše ceny za stěhování pianina

Většina stěhovacích firem si účtuje stěhování pianinna podle váhy, ale Vy víte, kolik přesně váží Vaše pianino? Jestli do 200kg nebo do 300kg... Ve většině případů asi ne a jste odkázáni na to, co Vám sdělí stěhováci. Dle našeho průzkumu jsme zjistili, že většina firem Vám nabídne cenu za stěhování pianina do 200 kg v Ø za 1200 Kč + Ø 200 Kč příplatek za poschodí. Co už ale není tak zřetelné, je informace, že uvedená cena je bez dopravy! + dalších 800 - 1600 Kč.

 

Proto jsme se rozhodli, že cenu za stěhování pianina rozdělíme na dvě kategorie. Pianino do celkové výšky 130cm a nad 130cm. Ceny, které zde uvádíme jsou za standartní stěhování pianina ve vodorovné poloze, včetně dopravy po Praze a v případě, že nejste firma nebo OSVČ pro kterou se pianino stěhuje, dáme Vám slevu ve výši 21% (DPH). V případě stěhování pianina na větší vzdálenost vypracováváme individuální cenové nabídky.

 

Pianino do 130cm výšky Pianino nad 130cm výšky
Základní cena:..............................2000 Kč Základní cena:..............................3000 Kč

Příplatek za poschodí:......................300 Kč

Transport mimo Prahu + 13 Kč/km

Příplatek za poschodí:......................300 Kč

Transport mimo Prahu + 13 Kč/km

 

Příprava na stěhování pianina

Každé pianino před samotným stěhováním balíme do fixační fólie. Pro nás, pro stěhováky, je to dostačující. Fólie pianinu zajistí především sucho v případě deště nebo sněžení a případnému prachu. Samozřejmostí je v případě Vašeho požadavku zabalení pianina do bublinkové fólie nebo kartónu, ale z našeho pohledu se to vyplatí pouze v případě stěhování pianina úzkými prostory (např. stěhování do patra v rodinném domě, stěhování oknem) nebo při stěhování na delší vzdálenost (např. zámoří). Pianin jsme přestěhovani tisíce a ještě se nestalo, aby se poškodilo.

 

Standardní stěhování pianina

Jedná se o klasické stěhování pianina po schodišti, které zajišťují vždy naši profesionálně vyškolení a zkušení pracovníci. K tomuto přenášení používáme klasické stěhovací popruhy a pianové vozíky k transportu po rovném povrchu. Stěhování pianina se ve většině případů provádí ve dvou lidech - jsme profesionálové a víme co děláme i když na Vaše poslední stěhování pianina přijelo šest chlapů jak hora a měli co dělat. 

 

stěhování pianina folimankastěhování pianina folimanka 2 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nestandardní stěhování pianina

Jsou místa, na které není možné stěhování pianina provést. Brání tomu např. úzké chodby v objektu, úzké točité schodiště a v některých případech si prostě nepřejete, abychom stěhovali po Vašem novém schodišti.


V těchto případech jsme schopni Vám nabídnout stěhování pianina oknem.

Veřte, že stěhování pianina s naší firmou nebude žádný problém!Poptávkový formulář na stěhování pianina

Po vyplnění a odeslání nezávazného poptávkového formuláře Vás budou kontaktovat naši operátoři, kteří Vám sdělí cenu stěhování pianina. V případě, že Vám naše cena bude vyhovovat, můžete si stěhování objednat po telefonu přímo u operátora. 
Jméno a příjmení * 
Telefon * 
Email  
Výška pianina * 
Termín stěhování   
Adresa nakládky * 
Ulice, město, stát, popř. PSČ
Poschodí * 
Výtah k dispozici * 
Adresa vykládky * 
Ulice, město, stát, popř. PSČ
Poschodí * 
Výtah k dispozici * 
Vaše poznámky  
Např. točité schodiště, nutnost stěhovat pianino na výšku nebo oknem, atd.
Opište prosím číslo z obrázku: *
 
Napište prosím číslo 2:
 

* Prvky označené hvězdičkou jsou povinné
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 12 a 1:

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefony:

 

obchodní oddělení

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí