Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Aktuality

Stěhování "na klíč"

Čím dál častěji naši zákazníci využívají služby stěhování na klíč. Při výběru této služby provedeme veškeré potřebné úkony spojené se stěhováním za Vás. V případě Vašeho požadavku, na základě plné moci, jsme schopni pro Vás zajistit i např. ukončení odběru elektřiny, plynu, zrušení či převedení telefonní linky, přeposílání pošty na adresu nového bydliště, atd.

 

Stěhování na klíč pro Vás zajistíme i bez Vaší přítomnosti. Na každé stěhování na klíč sepisujeme se zákazníkem smlouvu o dílo, která je i jistou formou záruky od naší společnosti.

 

 

Průběh stěhování na klíč:

 

Na základě prohlídky prostor určených ke stěhování naším technikem, bude pro Vás vytvořena nabídka stěhovacích služeb s cenovou kalkulací a návrhem smlouvy o dílo. Po odsouhlasení těchto návrhů je stanoven termín stěhování.

 

V případě stěhování na klíčbez Vaší účasti nám v den stěhování (popř. jiný den před stěhováním) předáte klíče od starého a nového bytu. V dohodnutém termínu vše přestěhujeme a vyřídíme případné převody.

 

Veškeré předměty které jsou určeny ke stěhování budou profesionálně zabaleny a uloženy do ochraných obalů zabraňující jejich poškození. Zároveň každý předmět je zaevidovánv detailním seznamu pro jednodušší orientaci na místě vykládky. V případě, že není dohodnuto jinak, předměty jsou umisťovány na původní místo.

 

Věřte, že pro Vás bude stěhování na klíč v našem podání odpočinkem.


Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 6 a 0:
!Hledáme stěhováky - Praha!

na stěhování pian (pianin a klavírů)

 

Podmínky:

Fyzická zdatnost

Zkušenosti se stěhováním pian

Spolehlivost

Chuť k práci

 

ŘP skupiny B výhodou.

Telefon: +420 733 555 505

E-mail: stehovani.alfa@gmail.com

 

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí