Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Aktuality

Stěhování klavíru

Stěhování klavíruPlánujete stěhování klavíru a hledáte spolehlivou stěhovací firmu? Máte obavy, aby během stěhování křídla nedošlo k poškození nástroje nebo prostor, ve kterých se klavír bude stěhovat? Jste na správné adrese. Svěřte své stěhování klavíru do rukou opravdových profesionálů a můžete veškeré Vaše obavy hodit za hlavu.

 

Naše společnost se specializuje na stěhování klavírů a křídel již řadu let a troufáme si říct, že jsme v našem oboru opravdu dobří. Naše služby poskytujeme pouze na profesionální úrovni a pracovníci, kteří stěhování zajišťují mají mnohaletou praxi v oboru stěhování klavírů a pianin.

 

Stěhování klavíru s námi

Za posledních deset let jsme přestěhovali již přes 3000 klavírů a pianin k naprosté spokojenosti našich zákazníků. Získali jsme řadu referenčních dopisů a poděkování. To vše především kvůli tomu, že nás naše práce baví a ve většině případů ji ani jako práci nebereme, ale je to pro nás zábava.

 

Jsou dny, kdy nestěhujeme žádný klavír nebo pianino pro naše zákazníky. V těchto dnech, když je čas a hezké počasí, tak stěhujeme naše pianino "jen tak" po veřejně přístupných schodištích v Praze :-).

 

Stěhování klavíru - galerie:

 

Stěhování klavíru Teplice - Č. Krumlov

Stěhování klavíru po Praze

Stěhování klavírů - různé akce

Stěhování klavíru - divadlo Kolowrat Praha

 

 

Chcete se podívat jak probíhá stěhování klavíru nebo pianina od naší společnosti? Veškerá videa naleznete na webové stránce www.vycukejse.cz

 

stěhování klavíru 

 

Stěhovací služby, které poskytujeme:

 

 

Reference na stěhování klavíru

 

stěhování klavíru ČNSO stěhování klavíru PianoSalon stěhování klavíru Rendl stěhování klavíru Chopin stěhování klavíru Najman stěhování TK Cream

 

Příprava na stěhování klavíru

 

Při stěhování klavíru se vždy soustředíme na přípravu před samotným stěhováním. V drtivé většině případů je zapotřebí klavír stěhovat na boku (ať už z rozměrových, tak i z bezpečnostních důvodů). Naším hlavním cílem je zajištění maximální bezpečnosti při manipulaci. V první fázi stěhování klavíru se z klavíru demontuje vrchní deska, lira a provádí se aretace kláves. V druhé fázi stěhování klavíru se z klavíru demontují nohy a staví se na bok. Poté je klavír zabalen do ochranných obalových materiálů, abychom předešli jakémukoli poškození.

 

 

Stěhování klavíru

Standardní stěhování klavíru

 

Stěhování klavíru ve většině případů provádíme po schodišti. Po důkladné přípravě jej snášejí naši pracovníci, kteří se stěhování klavírů věnují profesionálně. K tomuto nošení po schodišti používáme stěhovací kurty a speciální vozíky, po kterých klavíry převážíme po rovině.

 

 

Nestandardní stěhování klavíru

 

V případě, že není možné stěhování klavíru realizovat standardním způsobem (např. z důvodu úzkých prostor v objektu nebo nižší nosnosti schodiště), nabízíme Vám možnost stěhování klavíru oknem nebo přes balkon.

 

 

Každý klavír, který stěhujeme, je u nás jako v bavlnce. Zkuste to s námi i Vy!


Poptávkový formulář na stěhování klavíru

Po odeslání nezávazného poptávkového formuláře na stěhování klavíru Vás budou kontaktovat naši operátoři, kteří Vám sdělí cenu za stěhování klavíru. V případě, že Vám naše cena bude vyhovovat, můžete si stěhování objednat po telefonu přímo u operátora. 
Jméno a příjmení * 
Telefon * 
E-mail  
Délka klavíru * 
Termín stěhování   
Adresa nakládky * 
Ulice, město, stát, popř. PSČ
Poschodí * 
Výtah k dispozici * 
Adresa vykládky * 
Ulice, město, stát, popř. PSČ
Poschodí * 
Výtah k dispozici * 
Vaše poznámky  
Např. točité schodiště, nutnost stěhovat klavír oknem, atd.
Opište prosím číslo z obrázku: *
 
Napište prosím číslo 1:
 

* Prvky označené hvězdičkou jsou povinné
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 6 a 2:
!HLEDÁME STĚHOVÁKY - PRAHA!

na stěhování pian (pianin a klavírů)

 

Podmínky:

Fyzická zdatnost

Zkušenosti se stěhováním pian

Spolehlivost

Chuť k práci

 

ŘP skupiny B výhodou.

 

Telefon: +420 604 665 665

E-mail: stehovani.alfa@gmail.com

 

 

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí