Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Stěhovací služby > Stěhování do zahraničí

Stěhování do zahraničí

Firma Alfa Stěhování s.r.o. nabízí také službu stěhování do zahraničí. Pokud se tedy chystáte na stěhování do zahraničí, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. V rámci stěhování do zahraničí stěhujeme byty, kanceláře a hudební nástroje podle Vašeho přání po celé Evropě i do zámoří. Na každé stěhování do zahraničí uzavíráme se zákazníkem smlouvu o dílo.

 

  • Stěhování do zahraničí v rámci EU:
    Vstupem České Republiky do EU se stěhování do členských států Evropské unie značně zjednodušilo. Není již zapotřebí projednávat stěhování na celním úřadu, postačí Vám pouze seznam stěhovaných předmětů.

 

  • Stěhování do zahraničí mimo EU: 
    Při stěhování do zahraničí mimo EU je zapotřebí projednat stěhování na celním úřadu. K tomuto úkonu je zapotřebí vyplnit několik dokumentů, bez kterých stěhování do zahraničí mimo EU nelze realizovat. Veškeré dokumenty potřebné ke stěhování do zahraničí Vám na vyžádání zašleme emailem. Tuto službu pro Vás v rámci stěhování vyřídíme bez Vaší účasti.

 

íprava na stěhování do zahraničí


Doporučujeme Vám, aby vlastnímu stěhování do zahraničí předcházela návštěva našeho technika, který přesně určí rozsah stěhování a podrobně se seznámí s Vašimi požadavky. Tuto službu poskytujeme svým zákazníkům zdarma.

 

Na přání jsme schopni pro Vás zajistit službu stěhování do zahraničí na klíč, kdy se o vše postará naše firma. Vzhledem k tomu, že při stěhování do zahraničí se jedná o transport na větší vzdálenost, je zapotřebí vše řádně zabalit. Přípravu na stěhování do zahraničí si můžete zajistit sami nebo vše nechat na nás.

 

Nabízíme Vám dvě varianty: 

 

  • veškerý potřebný obalový materiál Vám dovezeme až do domu, drobné věci si zabalíte sami do kartónů, nábytek Vám zabalíme my před stěhováním, popř. den předem

 

  • „stěhování do zahraničí na klíč“ - kompletní servis pro Vaše stěhování do zahraničí, všechny předměty uložíme do kartónu, nábytek zabalíme do ochranných obalů, vytvoříme podrobný seznam, na místě vykládky vše vybalíme a uložíme na původní místo

 

 

Příprava na stěhování ze zahraničí

 

Pří stěhování ze zahraničí není možné realizovat návštěvu našeho technika. Od každého zákazníka tedy požadujeme co nejpřesnější seznam předmětů určených ke stěhování. Na základě tohoto seznamu určíme rozsahem stěhování a určíme potřebnou velikost vozu. Přípravě na stěhování věnujte velkou pozornost, při transportu na větší vzdálenost musí být vše rádně zabaleno.

 

Nabízíme Vám dvě varianty:

 

  • obalový materiál na stěhování zakoupíte v obchodě, veškeré předměty zabalíte do kartónů a nábytek Vám zabalíme my před stěhováním

 

  • obalový materiál přivezeme v den stěhování, vše zabalíme a uložíme do kartónů, nábytek zabalíme do ochranných obalů, vytvoříme podrobný seznam předmětů, na místě vykládky vše vybalíme a uložíme na původní místo

 

 

V případě, že si přípravu na stěhování do zahraničí budete zajišťovat sami, přečtěte si prosím pozorně naše praktické rady na stěhování.

 

 

Se stěhováním do zahraničí máme bohaté zkušenosti, takže Vaše stěhování proběhne hladce a bez problémů.Pokračovat na:
Stěhovací služby
Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek


Poptávka stěhovacích služeb
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 3 a 3:

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefony:

 

obchodní oddělení

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí