Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Stěhovací služby > Stěhování do zahraničí > Stěhování do Bosny a Hercegoviny

Stěhování do Bosny a Hercegoviny

Plánujete stěhování do Bosny a Hercegoviny nebo z Bosny a Hercegoviny zpět do ČR? Hledáte spolehlivou stěhovací firmu, která by se o vše postarala? Nevíte si rady kde začít?
 
Firma Alfa Stěhování s.r.o. je odborník na stěhování do Bosny a Hercegoviny a zpět. Ať stěhujete byt, kancelář nebo jen pár věcí, nabízíme Vám službu, která bude maximálně vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Vzhledem k tomu, že stěhování do Bosny a Hercegoviny je mimo EU, zajistíme za Vás veškeré potřebné úkony na celním úřadě.
 
Nechte si od nás vypracovat nezávaznou nabídku na Vaše stěhování do Bosny a Hercegoviny ještě dnes. Vyplňte naší poptávku na stěhování nebo své telefonní číslo do našeho expres formuláře. Budeme Vás kontaktovat do 10-ti minut!
 
Stěhování do Bosny a Hercegoviny:

 

V případě že se jedná o stěhování do Bosny a Hercegoviny, naši pracovníci s Vámi domluví nezávaznou návštěvu našeho technika u Vás. Na základě této návštěvy se detailně seznámíme se stěhováním, Vašimi požadavky a navrhneme Vám optimální postup při Vašem stěhování do Bosny a Hercegoviny. Součástí návštěvy je i vypracování cenové nabídky včetně cenové kalkulace.
 
Potřebné doklady ke stěhování do Bosny a Hercegoviny: 
 
- kopie pasu
- seznam stěhovaných předmětů
- čestné prohlášení o vývozu
- plná moc při zastupování na CÚ
- objednávka stěhovacích služeb
- pracovní nebo nájemní smlouva
 
Bližší informace ohledně stěhování do Bosny a Hercegoviny Vám rádi sdělíme na vyžádání.
 
Stěhování z Bosny a Hercegoviny:

 

Jedná-li se o stěhování z Bosny a Hercegoviny, není ve většině případů možné provést obhlídku naším technikem. Aby bylo možné pro Vás připravit službu, která by Vám maximálně vyhovovala, bylo by dobré nám zaslat podrobný seznam věcí, které jsou určeny na stěhování z Bosny a Hercegoviny. V případě Vašich možností, by jsme raději uvítali foto místností nebo krátké video. Tyto materiály nám umožní si udělat dostatečnou představu o objemu stěhování, na základě které jsme schopni pro Vás připravit nabídku.
 
Ať plánujete stěhování do Bosny a Hercegoviny nebo z Bosny a Hercegoviny, s našimi službami budete maximálně spokojeni!Stěhovací služby
Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek


Poptávka stěhovacích služeb
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 11 a 8:

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefony:

 

obchodní oddělení

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí