Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Stěhovací služby > Stěhování bytu

Stěhování bytu

Chystáte se v blízké době na stěhování bytového vybavení a nevíte jak na to? Firma Alfa Stěhování je odborníkem na stěhovací služby. Stěhování bytu nám můžete s důvěrou svěřit.

 

Zajišťujeme kompletní stěhovací služby pro stěhování bytů a rodinných domů. Stěhování bytu jsme pro Vás schopni zajistit v rámci Prahy, ČR, Evropy, ale i do zámoří.

 

Pokud jste se tedy rozhodli, že stěhování bytu necháte na nás, můžete nás kontaktovat třemi způsoby: zavolat na naší telefonickou linku, poslat poptávkový formulář nebo vyplnit Vaše telefonní číslo do expresního formuláře (vpravo nahoře).

 

Do 10-ti minut od odeslání formuláře Vás budou kontaktovat naši pracovníci a domluví s Vámi nezávaznou obhlídku prostor, která je zcela zdarma.

 


Na základě této prohlídky se náš technik seznámí s:

 

 • přesným rozsahem stěhování bytu
 • prohlédne si přístupové cesty k objektům
 • doporučí potřebné množství pracovníků na stěhování
 • velikostí vozu, který bude předměty přepravovat
 • potřebným množství obalového materiálu

 


Vypracování cenové kalkulace stěhování bytu provede technik na místě a sdělí Vám cenu ze realizaci stěhování bytu. Uvedené ceny, které Vám po obhlídce sdělíme, Vám garantujeme.

 

V případě, že budete s naší nabídkou stěhování bytu a dalších stěhovacích služeb spokojeni, můžete si stěhování bytu objednat přímo u technika nebo zavolat na naší telefonní linku, popř. vyplnit závaznou objednávku na přestěhování bytu.

 

Dovoz obalového materiálu doporučujeme několik dní dopředu, než začne vlastní stěhování bytu.

 

Varianty stěhování bytu:

 Standardní stěhování bytu

 

 • dovoz obalového materiálu
 • zabalení nábytku do fixační fólie
 • drobné demontáže nábytku
 • nakládka předmětů na vozidlo
 • transport
 • vykládka předmětů z vozidla
 • drobné montáže nábytku
 • rozmístění předmětů dle Vašeho přání

 

 

V den stěhování bytu přijede ve smluvený čas vozidlo na nakládku. Každá posádka má svého vedoucího pracovníka, který se Vám po příchodu sám nahlásí a po celou dobu stěhování Vám bude k dispozici.

 

Každý kus nábytku je zabalen do fixační fólie. Nastěhování předmětů na vozidlo začíná vždy nábytkem, který se na vozidle ještě balí do dek, prokládá kartónem a přichycuje ke stěně vozu z důvodu zajištění proti posunu během transportu. Následně je vozidlo dokládáno krabicemi a drobnostmi, na konec vozu se nakládají elektrospotřebiče atd.

Po naložení veškerých předmětů na vozidlo posádka odjíždí s vozidlem na adresu vykládky. V případě potřeby můžeme převést i Vás. Po příjezdu na vykládku začínají pracovníci vše postupně vykládat z vozidla a předměty umisťují podle Vašich požadavků.

 

Stěhování bytu na klíč


Při objednání stěhování bytu na klíč se už o nic nemusíte starat, o vše se postaráme my. V dopoledních hodinách vše připravíme, zabalíme (případně jeden den před stěhováním bytu) v odpoledních hodinách vše vybalíme v novém a večer Vám vše předáme tak, jak to bylo na původním místě.


V případě, že jste pro Vaše stěhování bytu zvolili službu „standard“, doporučujeme Vám přečíst si praktické rady, které užijete především v přípravě na stěhování.

 

Fotogalerie - stěhování bytu Praha - Mariánské Lázně

 

Věříme, že s naší službou stěhování bytu, budete plně spokojeni.Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 14 a 5:
!HLEDÁME STĚHOVÁKY - PRAHA!

na stěhování pian (pianin a klavírů)

 

Podmínky:

Fyzická zdatnost

Zkušenosti se stěhováním pian

Spolehlivost

Chuť k práci

 

ŘP skupiny B výhodou.

 

Telefon: +420 604 665 665

E-mail: stehovani.alfa@gmail.com

 

 

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí