Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Stěhovací služby > Stěhování po ČR > Stěhování Bělá nad Radbuzou

Stěhování Bělá nad Radbuzou

Chystáte se stěhovat do Bělé nad Radbuzou? Jsme firma, která zajistí vše potřebné. Stěhování z Bělé nad Radbuzou nebo do Bělé nad Radbuzou a jsme schopni realizovat s veškerou profesionalitou. Naše firma zajišťuje kompletní služby včetně balící služby a montáže nábytku.


Pokud hledáte stěhování z Bělé nad Radbuzou nebo do Bělé nad Radbuzou na vyžádání Vám uděláme cenovou nabídku na míru. Společnost Alfa Stěhování s.r.o. byla založena v roce 1993. Naše dynamicky se rozvíjející společnost, Vám může zajistit přestěhování z Bělá nad Radbuzou kamkoliv po světě za rozumné ceny. Mezinárodní stěhování nabízíme do 197 států.

 
Proč právě naše společnost Vám bude vyhovovat?
- Máme 19 let praxi v oboru stěhování nábytku, kanceláří a firem
- Měsíčně přestěhujeme více než 200 klientů po celém světě
- Stěhování do Bělé nad Radbuzou Vám přestěhují profesionálové k tomu vyškoleni
- Nabízíme nízké ceny stěhování
- Jsme stěhovací společnost s nonstop provozem

 

Stěhování Bělé nad Radbuzou

V rámci stěhování Bělá nad Radbuzou - Bělá nad Radbuzou nebo při stěhování do Bělé nad Radbuzou a z Bělé nad Radbuzou nabízíme:

 

 


Návštěva technika 


Před stěhováním do Bělé nad Radbuzou nebo z Bělé nad Radbuzou Vám zajistíme návštěvu technika u Vás doma

Tato služba je pro Vás zcela zdarma.

 

Náš technik Vám:


- Navrhne nejvhodnější postup stěhování bytu
- Doporučí optimální obalový materiál
- Dle objemu stěhovacích věcí navrhne počet pracovníků
- Zajistí vhodnou velikost auta
- Vypracuje cenovou nabídku

 

V případě souhlasu nabízených služeb a cen s Vámi sepíše závaznou objednávku na stěhování z Bělé nad Radbuzou nebo do Bělé nad Radbuzou.

 

Stěhování Bělá nad Radbuzou - přípravy


Před finálním stěhováním je nutné veškeré předměty řádně zabalit do obalových materiálů.
Pokud nemáte na stěhování do Bělé nad Radbuzou čas, naše stěhovací společnost také poskytuje tzv. stěhování na klíč. V praxi to znamená, že veškeré starosti se stěhováním připadají na naše profesionály. Ti se postarají o přípravu, zabalení a stěhování do Bělé nad Radbuzou.

 

Průběh stěhování


V domluveném termínu a čase k Vám přijede stěhovací vůz s našimi pracovníky. Každé auto má jednoho vedoucího pracovníka, který s Vámi řeší veškeré požadavky ohledně stěhování.


Součástí každého stěhování je demontáž a následná montáž nábytku. Nábytek zabalený do fixační folie je následně vynesen do auta. Uvnitř stěhovacího vozu jsou veškeré předměty poskládány tak, aby při převozu nebyly poškozeny. Další ochranu nábytku v autě zajišťují deky, které se zpravidla dávají mezi nábytek. Tím se zajistí případný nežádoucí posun nábytku při jízdě.


Po naložení veškerých předmětů a nábytku následuje převoz na místo určení. Při vykládání věcí umisťujeme nábytek na určené místo klientem. Součástí stěhování z Bělé nad Radbuzou je i následné vybalení z fixační folie. Obalový materiál si sami poté odvezeme k recyklaci.


Stěhování oknem


Jelikož se často stává, že si klient zakoupí nábytek nebo klavír, který nejde stěhovat dveřmi, naše společnost zajišťuje stěhování oknem. Na tuto formu stěhování je použito auto s rukou. Stěhovat oknem je možné až do druhého patra domu. Pokud je předmět ve vyšším patře, je akce zajištěna jeřábem. Ten je schopný zvednout např. klavír až do výšky 120 metrů.

 

Odvoz na skládku


Součástí "stěhování Bělá nad Radbuzou" může být i odvoz nepotřebného nábytku na skládku. Každá městská část nabízí tuto likvidaci zdarma. K tomu jsou určeny tzv. sběrné dvory. Naše společnost Vám zjistí a následně odveze vozem předměty do 3500kg na místo likvidace. Pro právnické osoby je tato služba zpoplatněna částkou 990kč/ m3.

 

Alfa Stěhování s.r.o. nabízí profesionální stěhovací služby Bělá nad Radbuzou a okolí.Stěhovací služby
Mailing-list
Přihlašte se k odběru novinek


Poptávka stěhovacích služeb
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 18 a 1:

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí