Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Praktické rady

Praktické rady

Stěhování bytu, kanceláře, stroje nebo jen jednoho obrazu vyžaduje důkladnou přípravu a obětování několika hodin času. V některých případech i několik dnů. Naše praktické rady Vám pomůžou s přípravou celého stěhování. V případě, že si přípravu na stěhování budete zajišťovat sami, tj. bez asistence stěhovací firmy, jsou tyto praktické rady určeny Vám.

 

Praktické rady při balení:

 

Stěhování knih, šanonů, časopisů, atd.

 

Při stěhování "tiskovin" je zapotřebí všechny svazky uložit do kartónových krabic nebo plastových přepravek. V žádném případě tiskoviny nesvazujte jen provázkem, aniž byste je nedali do krabice nebo přepravky. Velice tím usnadníte práci pracovníkům stěhovací firmy.

 

Stěhování skla, skleniček, porcelánu

 

Tyto křehké předměty je zapotřebí důkladně zabalit. Možností je několik, v některých případech postačí obyčejné noviny, ale dávejte pozor, co do nich balíte. Občas se stane, že noviny zanechají na skle stopy nebo mapy, které se velice pracně odstraňují. My volíme vždy na balení skla hedvábný probalovací papír, který je šetrný ke všem povrchům. V případě, že chcete mít 100% jistotu, doporučujeme vše zabalit do bublinové fólie. Nezapomeňte každý kartón označit viditelným nápisem "SKLO".

 

Stěhování nábytku

 

Z nábytku vždy vyndejte všechny předměty, včetně poliček, mohly by se během přenášení nebo transportu poničit a odřít i samotný kus nábytku. Je dobré ze všech skříňek, skříní, atd. demontovat i madla. Předměty se pak dají lépe skládat na voze a je mnohem menší riziko poškození. Nábytek je také zapotřebí zabezpečit, aby se během přenášení neotevřely dveře. Někteří vše přelepují lepící páskou, je pravda že to drží, ale občas i kvalitní lepenky zanechají na nábytku lepivé stopy, které budete pak i několik hodin velice pracně odstraňovat. Nehledě na to, že s lepící páskou, která velice dobře lepí, není problém při odstraňování lepenky strhnout i dýhu z nábytku. Proto vždy všem doporučujeme nábytek balit do fixační fólie, popřípadě bublinové fólie nebo vlnité lepenky. U citlivějších kusů doporučujeme i pěnové ochranné rohy. 

 

Stěhování oděvů

 

Nejlevnější a nejrychlejší varianta je, veškeré oděvy dát do pytle, zavázat a je to. Sice se vše přestěhuje, ale vše je zmačkané a bude se muset vše vyžehlit, že? Věci, které máte na ramínkách, doporučujeme zavěsit do šatního boxu. Vše zůstane jako ve skříňi a žádné zmačkané oblečení Vás nebude zdržovat hodinovým žehlením všech těch kusů. Oděvy, které máte v poličkách doporučujeme poskládat do kartónových krabic. 

 

Stěhování těžkých předmětů, pianin, klavírů, atd.

 

Při stěhování těžkých břemen doporučujeme vše nechat na profesionální stěhovací firmě, která se o vše postará. Věřte, že v tomto případě je jakákoliv příprava a manipulace zbytečná. Šetřete své zdraví a sílu - máme zkušené pracovníky, kteří si poradí s předměty i o váze 200 tun.

 

Praktické rady při stěhování

 

V první řadě je zapotřebí zajistit v den stěhování dostatečně velké parkovací místo před objektem pro stěhovací vůz. Čím blíž bude moci auto parkovat, tím bude stěhování rychlejší a pro Vás levnější.

 

Bylo by dobré informovat své sousedy, že se chystáte na stěhování. A to z důvodu, aby byli připraveni na větší vytíženost výtahu a věnovali větší opatrnosti průchodu především vestibulem objektu a před objektem.
Pokračovat na:
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 6 a 8:
!HLEDÁME STĚHOVÁKY - PRAHA!

na stěhování pian (pianin a klavírů)

 

Podmínky:

Fyzická zdatnost

Zkušenosti se stěhováním pian

Spolehlivost

Chuť k práci

 

ŘP skupiny B výhodou.

 

Telefon: +420 604 665 665

E-mail: stehovani.alfa@gmail.com

 

 

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí