Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > O firmě

O firmě

Historie společnosti:

 

Firma Alfa Stěhování byla založena v roce 1993 jako fyzická osoba. Od té doby pro Vás zajišťujeme stěhovací služby. Na začátku naší existence jsme se zaměřili především na poskytování stěhovacích služeb pro právnické osoby a firmy. V roce 1995 jsme začali nabízet služby i pro fyzické osoby, kterým zajišťujeme stěhování bytů a domácností. Další rozšíření našich služeb bylo v roce 1998, a to o stěhování těžkých břemen o celkové hmotnosti do 200 tun. Ve spolupráci se společností Beta Servis - Jan Dědina jsme v tomto oboru získali mnoho zkušeností především při poskytování služeb pro mobilního operátora Vodafone, pro kterého jsme zajišťovali stovky akcí a stěhovali předměty od 200 - 5000 kg.

 

Od roku 2003 poskytujeme stěhovací služby i do zahraničí. Váš byt, kancelář, stroj přestěhujeme kamkoliv po světě. Od roku 2008 nabízíme našim klientům i výrobu přepravních obalů, které jsou určeny ke stěhování především do zámoří.

 

Ke každému stěhování přistupujeme individuálně a s profesionálním přístupem. Do budoucna se nadále budeme snažit pro Vás zkvalitňovat a rozšiřovat námi poskytované služby, které již využilo tisíce zákazníků, kteří se na nás v případě potřeby i nadále obracejí.

 

 


 
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 10 a 5:

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí