Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Naši partneři

Naši partneři

Máte zájem o výměnu odkazů s naším webem? Napište nám na katarina.sl07@gmail.com

 

 

C. Bechstein Europe (dříve Bohemia Piano)

 

 

Společnost zabývající se prodejem a pronájmem exklusivních pianin a klavírů zn. C. Bechstein a Bohemia Piano do celého světa.

 

Pro tuto společnost zajišťujeme stěhování pianin a stěhování klavírů které byli prodány nebo zapůjčeny. Stěhování těchto předmětů jsme schopni zajistit i oknem (bez použití schodiště) Samozřejmě pouze v případech, že je to technicky realizovatelné.

 

 

 

 

 

 

Sedlák Interiér

 

 

Prodejce exklusivních kuchyňských linek německé značky Poggenpohl a Eggersman. Které jsou zaměřeny především na vysokou kvalitu, luxusní design a dokonalost detailů.

 

Pro Sedlák Interiér zajišťujeme stěhování kuchyňských linek druhým rokem. Za tuto dobu jsme již nastěhovali stovky kuchyňských linek do Vašich domovů.

 

Více informací získáte na oficiálních webových stránkách www.sedlakinterier.cz

 

 

 

 

 

OSTATNÍ

 

Brancoreality prodává nemovitosti v USA - oblast reality Florida a reality Španělsko

 

Dřevěné palety, výroba, prodej a opravy palet Potřebujete dřevěné palety, nebo europalety? Od roku 1989 zajišťujeme výrobu a prodej dřevěných palet a europalet.

 

Společnost OBAL Expert a.s. nabízí exportní balení výrobků a obalové materiály, mezi které patří plastové obaly, stretch fólie, bublinková fólie atd. Řešíme individuální a speciální zakázky dle přání zákazníka.

 

Rekonstrukce bytu v Praze - Jsme rodinná firma, která se specializuje na rekonstrukce bytu a rekonstrukce bytového jádra. poradenství i řešení detailu pro rekonstrukce bytu od A do Z.

 

Pracovní plošina - pronájem za bezkonkurenční ceny od EDplosiny.cz

 

 

STĚHOVÁNÍ

 

Vyklízení-HK Odvoz všeho nepotřebného z bytu, domu a zahrady - Vyklízení a stěhování po celých Východních Čechách. Rychlé, levné a spolehlivé Autodoprava-HK Naložíme, přivezeme, složíme, odvezeme vše z bytu, domu, firmy a zahrady - Autodoprava, stěhování a vyklízení po celé České republice. Rychlé, levné a spolehlivé

 

Stěhování zdarma zajišťuje stěhování na klíč po Praze a celé České republice. Stěhujeme byty, domy, kanceláře i těžká břemena.

 

Hledáte levné stěhování bytu po Praze nebo po České republice? Využijte Best stěhování - kompletní stěhovací služby.

 

Nabízíme komplexní služby v oblasti stěhování a vyklízení v rámci celé České republiky. Mimo jiné zajistíme stěhování rodinného domu, bytu, chalupy, ale také stěhování firem a kanceláří.

 

Sháníte stěhovací firmu s dlouholetými zkušenostmi? Vyzkoušejte firmu Stěhování bez dřiny, která Vám nabízí profesionální přístup. Ať už se jedná o stěhování objektů, firem či stěhování na horách.

 

Stěhování Jičín je kompletní služba, kterou nabízí firma Stěhování bez dřiny právě pro lokalitu Jičín a blízké okolí.

 

 


 
Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 10 a 6:
!HLEDÁME STĚHOVÁKY - PRAHA!

na stěhování pian (pianin a klavírů)

 

Podmínky:

Fyzická zdatnost

Zkušenosti se stěhováním pian

Spolehlivost

Chuť k práci

 

ŘP skupiny B výhodou.

 

Telefon: +420 604 665 665

E-mail: stehovani.alfa@gmail.com

 

 

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí