Stěhování Praha, stěhovací služby Praha


Home: Stěhování > Aktuality

Mezinárodní stěhování

Hledáte firmu, která by pro Vás zajistila mezinárodní stěhování? Firma Alfa Stěhování poskytuje stěhovací služby již od roku 1993.

 

Mezinárodní stěhování a stěhování do zahraničí je komplikovaná záležitost, která vyžaduje pečlivou přípravu a profesionální přístup. 

 

Provádíme:

Mezinárodní stěhování bytu

Mezinárodní stěhování pianina

Mezinárodní stěhování klavíru

 

 

Mezinárodní stěhování v rámci EU

 

Vstupem České Republiky do EU se stěhování do zahraničí značně zjednodušilo. Již není zapotřebí projednávat mezinárodní stěhování na celním úřadu. Postačí Vám pouze seznam stěhovaných předmětů.

 

Mezinárodní stěhování mimo EU

 
Veškeré mezinárodní stěhování mimo EU je zapotřebí nejdříve projednat na celním úřadě. K tomu je zapotřebí vyplnit několik dokumentů, bez kterých mezinárodní stěhování nelze realizovat. Veškeré dokumenty potřebné ke stěhování do zahraničí Vám na vyžádání zašleme e-mailem. 

 

Příprava na mezinárodní stěhování


Preferujeme návštěvu našeho technika u Vás, abychom mohli přesně určit rozsah mezinárodního stěhování a podrobně se seznámit s Vašimi požadavky. Tuto službu poskytujeme svým zákazníkům zdarma.

 

Na přání jsme schopni pro Vás zajistit službu „mezinárodní stěhování na klíč“, kdy se o vše postaráme my.

 

Vzhledem k tomu, že mezinárodní stěhování je transport na větší vzdálenost, je zapotřebí vše řádně zabalit. Tuto přípravu na mezinárodní stěhování si můžete zajistit sami a nebo vše nechat na nás.

 

Nabízíme Vám dvě varianty:

 

  • veškerý potřebný obalový materiál na mezinárodní stěhování Vám dovezeme až do domu. Vše si sami zabalíte do kartónů a nábytek Vám zabalíme my před stěhováním

 

  • služba „mezinárodní stěhování na klíč“, kdy se o nic nemusíte starat. Všechny předměty uložíme do kartónu, nábytek zabalíme do ochranných obalů a vytvoříme podrobný seznam. Na místě vykládky vše vybalíme a uložíme na místo

 


Napište své telefonní číslo
zavoláme Vám
Součet čísel 1 a 9:
!HLEDÁME STĚHOVÁKY - PRAHA!

na stěhování pian (pianin a klavírů)

 

Podmínky:

Fyzická zdatnost

Zkušenosti se stěhováním pian

Spolehlivost

Chuť k práci

 

ŘP skupiny B výhodou.

 

Telefon: +420 604 665 665

E-mail: stehovani.alfa@gmail.com

 

 

 

Adresa:

mapa Alfa Stěhování 

Alfa Stěhování

Magistrů 1275/13

140 00 Praha 4

 

Telefon:

 

+420 604 665 665 

 

Spustili jsme nový web

Stěhování pian s garancí